Transistor

RPG Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 20.99 TL
  • Boyut 1.84 GB
  • Version 1.00
  • Dil İngilizce
  • Firma Supergiant Games, LLC
Transistor; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, elle çizilmiş dünyası ile oyun severlerin ilgisini çekmeyi başaran keyifli bir rol yapma oyunudur.

Transistor; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, gerçek zamanlı dövüş sistemi ve derin hikayesi ile oyun severlerin ilgisini çekmeyi başaran keyifli bir rol yapma oyunudur.

Benzersiz bir bilim kurgu ve aksiyon öğelerini bir arada bulabileceğiniz oyunda sezgisel dokunmatik oyun kontrolleri kullanılmış. Ayrıca dilerseniz isteğe bağlı olarak kullanabileceğiniz gamepad desteğine de yer verilmiş.

Transistor hızlı tempolu oyun yapısı ve aksiyon dolu oyun deneyimini bütünleştiriyor. Yineleme seçeneği ile birlikte gelen oyunda tüm savaşları tamamladıktan sonra yeni savaşlara başlayabilirsiniz. Ayrıca iCloud yardımıyla saklamış olduğunuz verilerinizi kaydederek dilerseniz daha sonra tekrar kullanabilirsiniz.

İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Lehçe, Brezilya Portekizcesi (bölge ayarına göre) dil desteği ile birlikte gelen Transistor oyununu denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Transistor indir
DİĞER SÜRÜMLER